Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Máte dotaz?

Chcete začít s Tai Chi?

Potom jste zde na správném místě.
Zájemce o cvičení bereme mezi sebe většinou dvakrát ročně – v září a na začátku roku. Na svou první lekci můžete přímo přijít, nemusíte se nikde registrovat ani hlásit dopředu.
Minimální věk cvičenců je 16 let.
Maximum je omezeno pouze Vašimi fyzickými schopnostmi. Protože cvičení Tai Chi může být i fyzicky náročné. Ale zde záleží na tom, jestli zvolíte zdravotní nebo bojové Tai Chi.

Ovšem za práci na osobním rozvoji se Vám Tai Chi dokáže odměnit. Zlepšenou psychickou i fyzickou kondicí, vnitřním klidem, vyrovnaností. I pocitem spokojenosti se sebou samým, že jste to zase dokázali.
Dobrou zprávou je, že od Vás nikdo zpočátku nebude čekat výkony dlouholetých cvičenců. Ovšem budete se postupně zlepšovat díky tradičním cvičením. A po relativně krátké době s překvapením zjistíte, jak se Vaše osobnost změnila.
Pokud vytrváte, tak výsledky na sebe rozhodně nenechají čekat.
Budete silnější, pružnější i uvolněnější – vevnitř i navenek. Ale především šťastnější.
Tu změnu oceníte Vy i Vaše okolí.

Prosím, vyplňte následující formulář, pokud máte libovolný dotaz, na který byste rádi znali odpověď dříve, než přijdete poprvé cvičit.
Pohlídejte si, že odpověď nespadla do Spamu, což je častý jev u reakcí přes formuláře.
Předtím, než položíte dotaz, si ale pozorně pročtěte Kdy a Kde se cvičí a Popis kurzu, kde najdete odpověď na většinu otázek.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět
Chci se zeptat

Vaše zpráva

[recaptcha]