Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Reference

Tai Chi cvičím, protože mě prostě baví. Skvělé pro tělo i mysl.

Tai Chi cvičím, protože mě prostě baví. Skvělé pro tělo i mysl. Cvičení mě neomrzelo ani po osmi letech bezmála každodenního cvičení. To vypovídá nejméně o dvou věcech. O komplexnosti systému, prvky které znám, mohu neustále zdokonalovat, navíc odměnou za vytrvalost jsou nové informace, které mne posunují na vyšší úroveň. A dále o kvalitě školy – příjemné prostředí, legrace, výborný a respektovaný učitel. A jedna z nejlepších věcí na cvičení je ta, že jej můžete praktikovat kdykoliv a kdekoliv.

Lukáš K.

Tai chi mi přijde jako nejlepší varianta se sebou něco dělat

Co mi cvičení dává…..  jelikož sem časově hrozně vytíženej a hodně sedím u počítače.. tak se musím hejbat, a tai chi mně přijde jako nejlepší varianta se sebou něco dělat. Hlavně kvůli protažení,  i to, že tréninky nejsou jen o tom, že se odcvičí sestavy, ale že je to i trochu náročnější a člověk se zapotí. Takže je to taková super kombinace pro mne. Pak to sice ještě prokládám, že jdu sem tam do posilovny a běhat, ale není to tak pravidelný. No a Chi Kung bych rád, ale to už časově nezvládám.. takže spíš doma cvičím.

Proč cvičím …. zajímá mne čínská filozofie, prakticky – vše okolo – medicína, I-ting…. Takže cvičím na rozvoj vitality, udržení zdraví, abych nestagnoval :-).

David H.

Cvičit Tai Chi rodiny Yang je jako číst napínavý příběh.

Cvičit Tai Chi rodiny Yang je jako číst napínavý příběh. Jen co člověk dočte na konec stránky a pochopí, co tím chtěl autor sdělit, nemůže se dočkat, aby už už otočil na následující list a objevil další fascinující poutavou zápletku, či překvapivý dechberoucí dějový zvrat.

Veronika J.